Home » Uncategorized » Viņa mums ir vienīgā…

Viņa mums ir vienīgā…

PART_1549952889772

Mūsu vienīgā- Vita

Uz sarunu aicinu Strautiņu pamatskolas 9.klases skolnieci Vitu Vanagu, kura pirmos divus skolas gadus mācījās Ilzenē, bet tagad jau 7 gadus mācās Strautiņu pamatskolā. Šogad viņa ir īpaša, jo viņa ir vienīgā meitene savā klasē

Kas pozitīvs, kas negatīvs, ka esi vienīgā meitene klasē?

Būt vienai ar puišiem nav nemaz tik slikti, kā sākumā šķita. Puiši mēdz man arī palīdzēt, ar viņiem ir interesanti. Pārģērbjoties uz sportu, esmu vienīgā garderobē, ir apvienotā mājturība ar 7. klasi. Ir arī negatīvais. Bieži runā par tēmām, par kurām neko nesaprotu. Ir dienas, kad viņi ir ļoti kaitinoši, ka gribas vienkārši aiziet.

Cik ilgi raksti avīzei? Kas tevi tajā piesaista?

Avīzei rakstu jau otro gadu. Ieraugot avīzē publicētu savu rakstu, izjūtu gandarījumu un vēlmi rakstīt vēl.

Cik un kādās olimpiādēs esi piedalījusies?

Pamatskolas gados vairākas reizes esmu piedalījusies vizuālās mākslas, matemātikas olimpiādēs, nācies startēt arī latviešu valodas, bioloģijas, vēstures un  dabaszinātņu olimpiādēs.

Cik ilgi darbojies skolas domē?

Skolēnu domē darbojos jau 3 gadus.

Cik ilgi esi domes priekšsēdētāja un kādi ir tavi pienākumi?

Priekšsēdētāja esmu 2 gadus. Mani pienākumi ir organizēt skolēnu domes darbu, braukt uz aktīvo jauniešu sanāksmēm, veidot jaunas idejas pasākumiem.

Kurš organizētais pasākums visvairāk ir palicis atmiņā, kāpēc?

Atmiņā palicis mans un Lauras Krastiņas vadītais deju pulciņš ‘’Felicita.’’ Tajā mēs iestudējām 2 dejas, kuras rādījām Ziemassvētku un Mātes dienas koncertos.

 Ar ko tev saistās Valentīndiena un kādi ir jaukākie pārsteigumi, ko esi saņēmusi?

Valentīndiena man saistās ar rozā un sarkanu krāsu, sirsniņām un, protams, mīlestības izrādīšanu. Jaukākais pārsteigums bija 8. klasē, kad mans bijušais klasesbiedrs visām meitenēm uzdāvināja pa rozei.

Ko domā par eksāmeniem?

Visvairāk man bail no latviešu valodas eksāmena runāšanas daļas, no tā, ka uztraukuma dēļ nespēšu pateikt ne vārda. Uztraucos arī par pārējiem, bet domāju, ka man būs labi rezultāti.

Kur turpināsi mācīties? Kādi tālākie plāni (profesija)?

Mācības turpināšu Smiltenes vidusskolā.

Kā domā, vai skolu maiņa būs viegla?

Domāju, ka nē. Šī nebūs pirmā reize, kad mainu skolu, jo Strautiņos mācos tikai no 3. klases. Visgrūtāk ir iedzīvoties jaunā vietā, iepazīt jaunos klasesbiedrus, bet cerams, ka man viss izdosies!

 

Paldies par sarunu!

Strautiņu pamatskolas 8.klases skolniece

Agnese Veignere