Home » Uncategorized » Rudens ieskaņas Strautiņos

Rudens ieskaņas Strautiņos

 18.-29.septembrī Strautiņu pamatskolā norisinājās rudens zīmējumu un dārzeņu kompozīciju izstāde – konkurss.

 Konkursā varēja piedalīties 1.-9. klases skolēni, bet čaklākie bija jaunākie. Katra klase izcēlās ar savu radošo pieeju konkursam: 1.klase zīmēja rudeni, 2.klase bija izveidojusi dārzeņu kompozīcijas, 3.klase veidoja gan kompozīcijas, gan zīmējumus, 4.klase atainoja rudens kokus, bet 5.klase – koku lapu virpuli. Katrs skolēnu domes pārstāvis izvēlējās darbu, kurš viņam visvairāk patīk un apbalvoja to ar diplomu un saldumiņu. Skolēnu domes balvas saņēma: 1.klasē- Baiba Širaka, Ardis Danenbergs. 2.klasē- Niks Stulpinskis. 3.klasē- Jurijs Lukašs, Madara Jaunzema. 4.klasē- Sanija Šuksta, Katrīna Napalkova, Reinis Līkansis. 5.klasē- Reinis Kozilāns, Karīna Laura Garā. 6.klasē- Daniela Tišanova.

Prieks, ka varējām redzēt daudz interesantus un oriģinālus skolēnu darbus.

 

Ieskats dārzeņu kompozīciju izstādē

  Vita Vanaga, skolēnu domes priekšsēdētāja