Home » Uncategorized » Skaties kā no sēklas izaug augs

Skaties kā no sēklas izaug augs

Pa upi peld projām ziema,

Nāk pavasaris kā draugs.

No melnas zemes augs puķes,

Prieks acīs cilvēkiem plaukst.

Zils krokuss mūs uzrunā klusu :

“Ko bērniņi, brīnāties jūs?

Bez debesīm un bez saules

Nebūtu mūs.”

/A.Auziņš/

Jūtot gaisā virmojot pavasara svaigās smaržas un putnu čalas arī mēs grupiņa  „Kāpēcīši” vēlamies savā veidā modināt dabu ar izaicinājumu piedalīties programmas „Piens un augļi skolai” piedāvātajā projektā „Skaties kā no sēklas izaug augs”. Saņemot superīgo dāvanu no SIA „Zemgales dārzi” sadarbībā ar „Stādaudzētavu Dimzas” bijām patīkami pārsteigti, ka dāvana ir nokomplektēta ar visu nepieciešamo, lai veiktu gan zirņu sēšanas, gan vērošanas darbus. Kā arī darba augļus „zirņus” būs iespēja pašiem nogaršot. Protams, līdz tam vēl daudz rūpju. Taču pirmie zirņu sēšana darbiņi ir jau ar lielu prieku un interesi veikti.

 Tagad tikai novēlam sev daudz pacietības, lai iepazītos ar to kādas iemaņas un cik daudz rūpju ir nepieciešams, lai izaudzētu augus un iegūtu ražu. Kā saka ticējums: „Ko sēsi to pļausi” Lai izdodas kā tautā saka: „Ko tu čaklam padarīsi”

Sk. Sarmīte