Home » Uncategorized » Novembris – patriotu mēnesis

Novembris – patriotu mēnesis

Novembris- patriotu mēnesis. Arī mēs, pirmsskolnieki mācāmies lepoties ar savu dzimto vietu – savu māju, dzimto ciematu, pilsētu un visu Latviju.

Esam daudz runājuši par piederību savai ģimenei, dzimtajai vietai un zemei. Katru gadu, svinot Lāčplēša dienu un valsts svētkus, tas tiek vēl vairāk paspilgtināts.

Lai veicinātu izglītojamo interesi par Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un paplašinātu viņu redzesloku, novembrī – patriotu mēnesī, devāmies uz Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolu. NBS Kājnieku skola ir militārās izglītības iestāde, kas ar devīzi „DROSME. DISCIPLĪNA. UZVARA.”, sagatavo un pilnveido karavīru individuālās militārās prasmes, lai stiprinātu Latvijas Nacionālos bruņotos spēkus.

Bērniem bija iespēja apskatīt Kājnieku skolas teritoriju un karavīra militāro ekipējumu.

Lūk, spilgtākie iespaidi par NBS Kājinieku skolas apmeklējumu:

• Man ļoti patika Kājinieku skolā! Nezināju, ka Kājinieku skolas karavīri ņem uz mežu līdzi mantas.
  • Patika gulties guļammaisā. Bija jauki. Patika pārsteigums, končas.
  • Sporta zāle patika vislabāk. Patika, ka sporta zālē ir tablo un rāda ciparus.
  • Sporta zālē netērēja elektrību- slēdza ārā. Patika taustīt visādas karavīru lietas. Pārsteigums bija, ka karavīriem ir daudz visādu māju kur gatavoties.
  • Patika karavīru sporta zālē. Viņiem ir iespēja spēlēt tik daudz dažādas spēles! Karavīriem ir daudz dažādas tehnikas: mašīnas, bagiji, kvadracikli.
  • Ļoti pārsteidza, ka ir tik daudz medaļas, kausi. Nepatika, ka pistole nebija īsta.
  • Parādīja sporta zāli, tā bija liela. Parādīja ekipējumu.
  • Pārsteidza karavīru mašīnas, tās bija lielas.
  • Man patika karavīru sporta laukumi. Brīnījos, ka karavīriem ir divstāvīgas gultas.

Sk.Sarmīte

Paldies NBS Kājinieku skolai par laipno uzņemšanu!

Facebook- NBS Mācību vadības pavēlniecība
Instagram- macibu_vadibas_pavelnieciba