Home » Uncategorized » Strautiņu pirmsskolas Zinību diena kopā ar Mārīti

Strautiņu pirmsskolas Zinību diena kopā ar Mārīti

Ir pienācis septembris ar maziem, piesardzīgiem soļiem pašiem mazākajiem, bet jau ar ātrākiem un drošākiem lielākajiem Strautiņu pirmsskoliņas audzēkņiem.

Šogad savas gaitas uzsāks 2 jauni bērni  un uz skolu devušies 7 bērni.

Zinību dienā bērni bija sapulcējušies aktu zālē ar dziesmas “Joka pēc alfabēts” varoņiem un mazo Mārīti. Bērni ar dziesmām un dejām kopīgiem spēkiem centās atrisināt dažādas problēmsituācijas un noskaidroja, kas ir jāzina nākot uz bērnu dārzu.

Piedaloties Mārītes atrakcijās “Punktiņmešanā” un “Zirnekļa tīkla” pārvarēšanā, bērni pārbaudīja savas zināšanas, veiklību, lai veiksmīgi un ar pozitīvām emocijām uzsāktu jauno 2022./2023. mācību gadu.

Vecākus un bērnus, darbiniekus ar uzmundrinošu runu sveica skolas direktore Ingrīda Pedece. Tika izteikti pateicības vārdi ik vienam par sadarbību un iniciatīvu,  kas tika izrādīta pagājušajā mācību gadā.

Lai mums visiem pietiek spēka, mīlestības un gudrības, ko dot mūsu bērniem līdzi nākotnē!

Autors: Skolotāja Laila Gončarova