Home » Uncategorized » Kāpēcīšu grupas vecāko bērnu izlaidums

Kāpēcīšu grupas vecāko bērnu izlaidums

Šogad, kā nevienu gadu, absolventi ļoti gaidīja izlaidumu. Izlaidumu kā svētkus. Bērni ar lielu atbildības sajūtu un sajūsmu gatavojās izlaiduma svinībām mācoties dziesmu un dzejoļu vārdus, dažādu veidu kustības, zīmēja un krāsoja noformējumus, pūta balonus. Svētkiem gatavojoties posām arī bērnudārza apkārtni- iekopām puķudobi stādot tajā pašu izaudzētos ziediņus. Sarūpējām vecākiem pateicības dāvaniņas.

Izlaidumā dejojām vairākas dejas, dziedājām jautras dziesmas, priecājāmies, ka varam izlaidumu nosvinēt kopā ar mammām tētiem un mīļiem radiņiem. Absolventiem liels un neaizmirstams pārsteigums bija atraktīvs pasākuma otrās daļas vadītājs Saldējumiņš, kas pie mums ciemojās no saldumu skoliņas. Saldējumiņš interesējās par absolventu gatavību skolas gaitām un pārbaudīja to ar dejām, rotaļām, dziesmām un dažādām aktivitātēm. Patiess prieks un patīkami bija dzirdēt un saņemt no bērniem pateicības vārdus par tik jaukiem, krāšņiem svētkiem, kuri patiešām mums kopīgi izdevās.

Veiksmīgas skolas gaitas vēlot;

Sk. Sarmīte