Home » Uncategorized » Rosīgais pavasaris un darāmie darbi pavasarī

Rosīgais pavasaris un darāmie darbi pavasarī

Pavasarī visi grib naski rosīties dārzā! Arī “Kāpēcīši” vēlējās pagājušā pavasarī izgatavoto dārzeņu un augu augsto dobi izmantot atkārtoti. Sarūpēt tajā no jauna augsni, mēslojumu. Tad saplānot, kādus augus un sēklas tajā šogad sēsim (dilles, redīsus, zirņus, salātus, ziedus – samtenes). Ar vecāku atbalstu tika sarūpēti satrupējuši mēsli, kurus atstājot lielā kaudzē var izmantot arī stādīšanas darbiem. Šajā kaudzē izlēmām stādīt kartupeļus, kabačus un ķirbjus. Lai mūsu ieguldītais darbiņš tiktu nosargāts no nevēlamiem ciemiņiem-meža zvēriem, putniem, tika nolemts kopīgiem spēkiem izgatavot putnu biedēkli, nepieciešamās lietas draudzīgi sanesot no mājām. Pēc vienošanās ķērāmies pie darba, kā saka: “Acis darba izbijās, rokas darba nebijās”  Vasara paies rosīgā, darbībā rūpējoties par sējumiem un stādījumiem.

Sk. Sarmīte