Home » Uncategorized » Dzejas dienas pasākums

Dzejas dienas pasākums

Vasariņa atvadās

Ābeles jau dārzos
Smagi lejup līkst.
Nobrieduši augļi
Zaru rokās tvīkst.
Gatvēs kļavu lapas
Spilgti iedegas.
Laukos pilnas vārpas
Kupli zeltojas…

/Dzidra Rinkule – Zemzare/

Jau otro gadu pēc kārtas turpinās veiksmīgā sadarbība ar jauko Alsviķu un Strautiņu bibliotekārīti Sarmīti. Arī šajā mācību gadā, ar lielu prieku, esam iestājušies Bērnu žūrijas grāmatu lasīšanā un esam kļuvuši par cītīgiem lasītājiem.

Tā kā septembris ir Dzejas dienu mēnesis, tad arī mēs pirmsskoliņā rīkojām Dzejas dienas pasākumu, kuru vadīja mūsu bibliotekāre. Viņas izvēlētā dzejnieka Ulda Ausekļa temati dzejas lasījumam bija ļoti aktuāli un mūsdienīgi. Piemēram: Omes loma- atspaids ģimenes dzīvē, mobilo tālruņu pielietojums ikdienā, kā apgūt nošu nosaukumus- gammu u.c.

Bērniem pasākums ļoti patika. Viņi ar lielu aizrautību gan klausījās dzejoļus, gan atbildēja uz jautājumiem.

Paldies bibliotekārītei par jauko pasākumu!

FCPT3105