Home » Uncategorized » “Kāpēču” septembra plānojums

“Kāpēču” septembra plānojums

BCC827E9-1009-4124-865E-26F0F93E4B86Laiks kļūst arvien vēsāks un rudenīgāks un arī mēs tam pielāgojamies- nomainām vasarīgo apģērbu un gatavojamies septembrim. Šo  mēnesi iesāksim ar Zinību dienas pasākumu- Lācēns dodas mācīties. Iepazīsimies ar lāču dzīvi mežā un novērtēsim viņa prasmes un zināšanas par gatavošanos mācībām bērnudārzā! Iesim rotaļās, dziedāsim dziesmas kopā ar mūzikas skolotāju Antru un Lācēnu.

  Septembris ir Drošības mēnesis- kurā iepazīsimies un arī atkārtosim noteikumus kas jāievēro grupas telpā, ēdamzālē, sporta un mūzikas nodarbībās zālē. Iepazīsimies ar jaunajiem grupas draugiem, mācīsimies atrast savu galdu, krēslu, skapīti. Mācīsimies  respektēt skolotāju un draugus un uzklausīt tos.

 Runāsim par ģimenes svētkiem- Tētu dienu, stāstīsim par ģimenes svētkiem un domāsim kā iepriecināt savus tētus. Gatavosim apsveikumus, dāvaniņas.

  Rūpēsimies par puķēm savā puķu kastē un dobē, vērojam dārzeņus dārzos, vācam tos, atpazīstam tos pēc izskata, garšas un gatavojam dārzeņu salātus.

  Kad lielākā dārza raža novākta un novietota pagrabā klāt ir arī Miķeļdiena, kuru svinēsim 29. septembrī, veidojot Ražas izstādi. Mācīsimies tautas dziesmas, minēsim mīklas, iesim rotaļās kopā mūzikas skolotāju.