Home » Uncategorized » “Bitīšu” grupas notikumi oktobrī

“Bitīšu” grupas notikumi oktobrī

Oktobra mēnesī  vērojām kādas pārvērtības notiek dabā,  kādi koki izskatās katrā gadalaikā, ar ko tie atšķiras viens no otra. Pastaigas laikā mācījāmies kokus atpazīt pieskrienot pie skolotājas nosauktā koka.

Runājām kādi koki izskatās tumsā – tādi spokaini un baisi.

Pienāca Helovīnu nedēļa. Kādas dienas vakarpusē kopīgi izgrebām ķirbi, ielikām svecīti un stāstījām viens otram mazus briesmu stāstus.

Lai saprastu, kas ir spociņi, ko viņi dara un kur dzīvo, datorā vērojām multiplikācijas filmas par “Spociņu Kasperu”,  Kā arī skatījāmies multfilmu, par “Brālīti un Karlsonu”, kur Karlsonam pārtopot par spoku, izdevās pārmācīt dusmīgo auklīti- Bokas jaunkundzi.IMG_20201030_102124

IMG_20201030_101424

Helovīnu dienā mums bija sava spoku ballīte, uzvilkām palagus pār pleciem un devāmies uz īpašo spoku istabu, kas bija ierīkota rotaļu laukumā- nojumē. Pie  jautras mūzikas dejojām un priecājāmies kopā ar raganiņu-Initu, kura vienā mirklī bija pazudusi un “nočiepusi” burtiņus. IMG_20201030_102556Gājām raganu meklēt. Par laimi raganai skrienot bija izkrituši burti, lasot burtus mēs arī viņu atradām un ar lielu sajūsmu ķērām palaidnīgo raganu. Izrādījās ka ragana gribēja iemācīties atpazīt burtus. Lai izlīgtu mieru ragana iedeva bērniem izmēģināt palidot ar savu slotu un aizveda bērnus pie sava zirnekļa, kur katram bērnam zirnekļa tīklā bija iekarināta konfekte. Ballītes noslēgumā ēdām konfektes un  cienājāmies ar saviem izceptajiem cepumiem.

Paldies maniem palīgiem- Initai, Inesei un Ilonai!

Sk. Sanita Griščeko