Home » Uncategorized » Tēvu diena pirmsskolā

Tēvu diena pirmsskolā

IMG-20200911-WA0000 (2)Kā jau katru gadu arī šonedēļ mēs atzīmējām Tēvu dienu, kas šogad iekrīt 13. septembrī. Bērniem tika uzdots mājas darbs, kopā ar vecākiem sagatavot aprakstu ar tēta darbiem un darbošanos ikdienā, ieteicām izmantot zīmējumus, fotogrāfijas.IMG-20200911-WA0001 (2)         Bērniem ļoti patika prezentēt savu tēti, stāstīt par viņa hobijiem un aizraušanos. Apguvām prasmi uzstāties publiski (savu draugu) auditorijas priekšā, izrādās tas nemaz nav tik vienkārši! Bērni mācījās sacīt labus, patīkamus vārdus par savu Tēti, domājām, kā varētu iepriecināt viņus!

   Vienojāmies, ka varētu patikt novēlējums, ko varētu pateikt visi kopā un nosūtīt to viņiem digitāli. Izveidojām no āboliem un rudens puķēm vēlējumu- MĪĻAJIEM TĒTIEM!

  Mazās “Bitītes” kopā ar skolotāju gatavoja Tēta portretu, ko uzdāvināja saviem mīļajiem Tētiem. Stāstīja par savu tēti atbildot uz skolotājas jautājumiem, Kā sauc? Ko dara kopā ar mani? Atpazina fotogrāfijās?

IMG-20200911-WA0005 (2)  Pēc svinībām mājās, ģimenes lokā, aicināsim stāstīt bērnus, kā viņi pavadījuši šo dienu!