Home » Uncategorized » Paldies Jums, vecāki!

Paldies Jums, vecāki!

Labdien!

     Paldies vecākiem par sapratni un atbalstu šajā grūtajā laikā! Mums prieks, ka spējat atrast iespēju bērniem dzīvoties un darboties mājās, jo šajā bīstamajā vīrusa laikā Jūsu bērniem visdrošākā vieta ir mājas. Mēs zinām, ka tas ir ļoti grūti, apvienot darbu mājās, bērnu pieskatīšanu, mācības un arī izklaidi. Bērni ir kustīgi un darboties griboši, novēlu visiem spēku, izturību un pacietību. Pats galvenais PALIECIET MĀJĀS!

    Vecākiem kuriem nav citas iespējas, darbs nenotiek attālināti un bērniem nav kur palikt, tad nāciet uz bērnudārzu, bet ievērojam visus piesardzības noteikumus, izvērtējam veselības stāvokli, informējam skolotājas un direktori.

   Ja Jums pietrūkst ideju, ieejiet e-klasē, katra skolotāja plāno attālināto mācību plānu. Paldies 3-4 gadnieku vecākiem, mēs strādājam ļoti čakli, sazināmies WhatsAps, sūtam fotogrāfijas, video, strādājam darba lapas. Man ļoti pietrūkst kņadas, sarunu, strīdu un kopā būšanas. Lai visiem laba veselība un Priecīgas Lieldienas!

Sk. Gunita