Home » Uncategorized » “Bitīšu”grupas ceļojums uz bebru valstību

“Bitīšu”grupas ceļojums uz bebru valstību

IMG-20191223-WA0012 (2)Runājot par Latvijā esošajiem dzīvniekiem, vērojām filmiņu par bebriem un viņu čaklo rosību, kā arī devāmies  mazā pārgājienā, lai redzētu dabā, kāds izskatās bebru aizsprosts, un nograuztie koki.

Lai tiktu līdz bebru aizsprostam, gājām pa meža taciņu, un vērojām lielās egles, zem kurām varētu paslēpties kāds zaķis un stirniņa. Izejot klajumā, jau varēja saklausīt ūdens skaļo  burzguļošanu, kas lauzās cauri bebru uzceltajam aizsprostam. Bērnus ļoti ieinteresēja bebru nograuztie koki, kas izskatījās kā uzasināti zīmuļi. Kā arī bebru māja, kas  bija savilkta no zariem,  no mājas varēja redzēt bebru slidkalniņus, no kuriem bebri varēja iešļūkt dažādos ūdens kanālos un neredzami nokļūt savos baseinos. Pēc bebru valstības apskates, spēkam cienājāmies ar šokolādi un devāmies atpakaļ uz mājām.

Sk. S. Griščenko