Home » Uncategorized » Darbojies droši

Darbojies droši

Kāpēču grupas bērni kopā ar skolotājām oktobra mēnesī pievērsa uzmanību tēmai Darbojies droši, bērni kopā ar skolotājām izstrādāja noteikumus kā uzvesties bērnudārza telpās- ēdamzālē, grupas telpā, uz kāpnēm, ļoti patika pētīt un uzzināt ko nozīmē katra piktogramma, kopīgi izvietoja noteikumus tiem paredzētajā vietā, centās viens otram atgādināt un aizrādīt.

IMG-20191103-WA0006 (2)

Pētīja ceļu satiksmes noteikumus, ceļa zīmes, tā kā bija ieplānota ekskursija uz Alūksnes Bānīša staciju, tad pētīja karti un izstrādāja savu maršrutu kā nokļūt Alūksnē.

IMG-20191103-WA0000 (2)Pastaigas laikā pa Alūksni meklēja Lielā ezera ielu lai nokļūtu uz Jāņkalna ielas un tālāk uz Bānīša staciju, pa ceļam iepazinās ar ielu numerāciju atrada PII Cāli, Alūksnes sākumskolu,  Mūzikas skolu un Bānīša staciju. IMG-20191103-WA0004 (2)Tur mūs iepazīstināja ar muzeja ekspozīciju, iepazinām dažādas vilciena sliedes, stacijas, mašīnista profesiju, “iekrāvām” vagonus, gājām rotaļās.

Bērni izveidoja maketu Mans ciemats, veidojot, zīmējot un līmējot, gatavojot ceļa zīmes, kurā atradās vieta vilcienam, būvēja tam sliedes. Ar prieku stāstīja un darbojās.

Sk. Gunita

IMG-20191103-WA0007 (2)