Home » Uncategorized » Olimpiskā diena pirmsskolā

Olimpiskā diena pirmsskolā

21. septembra rītā plkst. 10.00 pirmsskolēni kopā ar skolotājām devās uz sporta zāli un jautri un atraktīvi vingroja kopā ar visu Latviju. Bērni ar sajūsmu izmantoja hantelītes un mūzikas ritmā iekustējās. Noslēgumā saņēma sertifikātu par piedalīšanos un devās uz nodarbībām.

« 2 of 5 »

Vakarpusē plkst. 17.00 vecākus kopā ar bērniem gaidījām Strautiņu pamatskolas stadionā lai piedalītos –Veiklā Kovboja sporta pasākumā. Kas veltīta galvenokārt mūsu tētiem. Lai tētis labāk iejustos Kovboja lomā bērni uzdāvināja kovboja cepuri un lakatiņu un iesildīja ar olimpisko vingrošanu, visus pasākuma apmeklētājus aicinājām piedalīties 6 sporta veidos:

1. Kovbojam jāprot mest tālumā.
  2. Kovbojam jāprot mest mērķī.
  3. Kovbojam jāmāk jāt ar zirgu.
  4. Kovbojam jāmāk mest laso.
  5. Kovbojam jāmāk sanest ūdeni lopiem.
  6. Kovbojam jāmāk atrast pazudušie lopi.

Noslēgumā noskaidrojām ka Kovboji ne tikai strādā bet prot arī labi atpūsties- kovboja deja, līnijdeja.

Tiesneši izvērtēja veiklākās ģimenes, labākos apbalvoja ar diplomiem un balviņām, cienājāmies ar garšīgu zupu.

Paldies visiem kas ieradās, jo mums liels prieks par kuplo apmeklējumu!

Skolotāja Gunita Kreice