Home » Uncategorized » Talka 21.04.2018.

Talka 21.04.2018.

Ar mērķi par tīru sakoptu Latviju, katru gadu ļoti patriotiski notiek šīs plaši organizētās kā arī apmeklētās talkas. Runājot ar “Kāpēcīšu”grupiņas bērniem, ko viņi ar to saprot un kāpēc jārūpējas par tīrību savā tuvākajā apkārtnē? Nolēmām, ka arī daļiņa no Lielās talkas dalībniekiem varam būt arī mēs. Un sakopt savas grupiņas  spēļu laukumu.

21.04. no rītiņa ar cimdiņiem  un grābeklīšiem rokās devāmies strādāt. Mūsu iecere bija nogrābt koku lapas. Darbiņš izvērtās daudz interesantāks, kā bija iecerēts, jo laukumā draiskojās stiprs vējš, lai lapu kaudzes ātri savāktu bija jautrs un ātrs darbs jāveic tiem bērniem, kas bija atbildīgi dabūt lapas maisos!

Tā mūsu darbiņš jautri darījās,taču tam bija nepieciešams ilgāks laiciņš! Pēc labi padarīta darbiņa un gandarījuma par paveikto  baudījām talkas cienastu.

Skolotāja Sarmīte