Home » Uncategorized » Modes skate

Modes skate

Strautiņu pamatskolas pirmsskolas grupiņai “Kāpēcīši” š.g.23.februārī bija dota lieliska iespēja piedalīties bērnu modes skatē “Mans svētku tērps” ,ko rīkoja Jaunalūksnes izglītības iestāde “Pūcīte”. 51E7EB44-0C69-4111-9BF4-81435D0575ED

Sagatavošanās darbi bija nopietni un radoši, jo skates nolikums izstrādāts ar lielu atbildību.Tika piesaistīti arī vecāki, lai veidotu skaistu koptēlu tērpu kolekcijai. Vecākiem sirsnīgs paldies par līdzdalību! Kāpēcīšiem tāds konkurs bija kaut kas jauns, neparasts un tieši tāpēc viņu acis gatavošanās procesā mirdzēja.

Kolekcijas koptēlu veidoja baltā un melnā krāsa. Tērpi tika šūdināti pa pāriem veidojot profesiju svētku tērpus. Izvēlētās profesijas tērpu gatavošanai bija šādas: dziedātāju,pirātu, pavāra un oficiantes, balles dejotāji. Bērnu gandarījums bija acīm redzams pēc modes skates, kad sagaidījām pārsteidzošo rezultātu, novērtējumu trešo vietu.

Prieks, kad bērni vēl ilgi pēc pasākuma analizēja ieguldītā darba augļus.

Skolotāja Sarmīte