Home » Uncategorized » Nedēļas tēma –Vesels un drošs!

Nedēļas tēma –Vesels un drošs!

No 16.- 20. oktobrim pirmsskolā bērnus iepazīstināja ar kārtības noteikumiem grupās, ēdamzālē, pasākumu laikā, izspēlēja ar rotaļlietām dažādas situācijas uz ielas, iepazinās ar ceļu satiksmes noteikumiem, skatījās dažādas multfilmas par drošību. Iepazinās ar glābšanas dienesta darbu un kā piezvanīt viņiem lai lūgtu palīdzību.

Piektdien visi sapulcējāmies zālē un noskatījāmies teātri, kā rīkoties dažādās situācijās – ka sagriežas ar asiem priekšmetiem, uzvedība pie atvērta loga, applaucēšanās ar karstu ūdeni, paslīdēšana uz slapjas grīdas, attieksme pret svešu mājdzīvnieku  pagalmā. Visi ar lielu interesi piedalījās diskusijās un analizēja galveno varoņu rīcību. Paldies darbiniekiem par atsaucību!

20171020_103058 (2)

20171020_101856Skolotāja Gunita Kreice