Home » Uncategorized » Piektie – no sākumskolnieka par pamatskolnieku

Piektie – no sākumskolnieka par pamatskolnieku

Šā gada 1.septembrī ar 5.klases skolēniem notika pārvērtības – vairāk jāstaigā, vairāk skolotāju, sarežģītāki mācību priekšmeti.

Šajā klasē ir 15 audzēkņi, kurus visus audzina skolotāja Inta Kozilāne.

• Kuri ir sarežģītākie mācību priekšmeti?

Kristers, Sanija, Reinis un Viktorija teica, ka tā ir dabas zinības. Arta un Oskars- matemātika. Adriānam, Ralfam, Katrīnai, Patrīcijai un Valteram- latviešu val. Katrīna, Ralfs, Alens un Adrians atzina, ka nepatīk literatūra.

• Kā pietrūkst, salīdzinot ar sākumskolu?

Katrīnai pietrūkst skolotājas Ligitas.

• Kā iejutusies skolā? prasījām Amandai, jo viņa mūsu skolā mācās pirmo gadu.

No sākuma domājusi, ka būs slikti, bet tagad ir labi, jo iepazinusi tuvāk klasesbiedrus. Šeit ir labākas skolotājas un atšķirīgas stundas.

• Kādas sajūtas, nākot audzināt 5.klasi? izdomāju pajautāt skolotājai Intai.

Sajūtas ir mainījušās, bija uztraukums, neziņa, bet tagad esmu nomierinājusies un priecīga jo bērni ir jauki un aktīvi.

Cerams, ka visi būs vienoti, draudzīgi, nestrīdēsies, atradīs kopīgas vēlmes, cienīs viens otru un arī skolotāju. Ar katru dienu viņi paliks gudrāki un atraktīvāki. Ticēsim, lai viņu sapņi piepildās, lai viss izdodas un viņu mērķi lai tiek sasniegti! Lai visa klase vienmēr piedalās konkursos, gūst augstas vietas.

Paula Incenberga, 7.kl.skolniece