Home » Par sīkdatņu lietošanu

Par sīkdatņu lietošanu

Mājaslapā strautinuskola.aluksne.lv tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies“). 

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Mājaslapā strautinuskola.aluksne.lv tiek izmantotas sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • lai piefiksētu, vai Jums jau ir rādīts paziņojums, par to, ka strautinuskola.aluksne.lv mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes,

  • lapas administratoriem – lapas iestatījumu un lietotāja autorizēšanās laiku sīkdatnes.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu mājaslapas apmeklēšanās laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot mājaslapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties Jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām. Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad Jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, dažas funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.