Home » Uncategorized »   Noslēdzies konkursa ,,Gribu būt mobils”maratons

  Noslēdzies konkursa ,,Gribu būt mobils”maratons

Noslēdzies konkursa ,,Gribu būt mobils”maratons, kurš ilga veselu septiņu mēnešu garumā. Jā, bija vajadzīga neatlaidība,sevis pārvarēšana, lai iesākto novestu līdz galam.Domāju, ka cilvēku no cilvēka šajā pasaulē arī atšķit izmantotās iespējas.Katra jauna iespēja, katra noticēšana un sevis pārvarēšana atver jaunas durvis.Tā jau mēs topam.Caur sevis pārvarēšanu un maziem drosmīgiem solīšiem. Esmu ļoti pateicīga visiem skolēniem, kuri piedalījās un papildināja savas zināšanas par dažādām ceļu satksmes drošības tēmām. Ceru, ka šīs prasmes un iegūtās zināšanas noderēs , lai droši ,,iebrauktu vasarā”. Prieks un lepnums par konkursa uzvarētāju 7.klases skolnieci Madaru Jaunzemu, par 2. vietas ieguvēju 8.klases skolnieci Patrīciju Grīnbaumu, par 3. vietas ieguvēju 6.klases skolnieku Gustavu Āboliņu. Lepojos ar visiem, kuri piedalījās fināla konkursā- Artu Līgu Sopuli (8.kl.), Jāni Ludvigu( 6.kl.), Ralfu Mūrnieku (6.kl.), Adrianu Drelnieku (6.kl.),Niku Stulpinski (6.kl.),Jasmīnu Napalkovu (7.kl.), Eniju Lavendeli (6.kl.), Edvardu Gāršnieku (6.kl.), Markusu Salaku (7.kl.), Artūru Garo (7.kl.), Giju Kauliņu (6.kl.), Alvi Ozolu (7.kl.).Paldies arī Valteram Grūbem (8.kl.), kurš cītīgi gatavojās, lai piedalītos konkursā, bet neparedzētu apstākļu dēl, nevarēja parādīt savas zināšanas finālā.Es ar jums visiem ļoti lepojos!

sk.Tija