Home » Uncategorized » Mūsējie- Vislabākie!

Mūsējie- Vislabākie!

Reģionālais pusfināls Kusā

2019.gada 22.janvārī Kusas pamatskola  laipni uzņēma 6.-8.klašu skolēnu konkursa “Gribu būt mobils” par drošību ceļu satiksmē reģionālā pusfināla dalībniekus.

Pusfināla sacensībās jaunieši ātri izprata jauno sacensību norises gaitu un parādīja ievērojamu sniegumu, planšetdatorā atbildot uz testu jautājumiem un pasākuma beigu posmā demonstrējot iepriekš rūpīgi pārdomātos un sagatavotos mājas darbus par ceļu satiksmes drošībai svarīgām tēmām.

Arī šīs pusfināla sacensības parādīja, ka komandu izveidošanā un saliedēšanā kā vienmēr nozīmīga loma ir pedagogiem, kuriem gribētos vēlreiz pateikties par entuziasmu, veicot darbietilpīgo skolēnu sagatavošanu konkursam.

Kusas pusfinālā uzvarētāja laurus saņēma komanda Strauti-1 no Strautiņu pamatskolas ar 61,75 punktiem.

Komanda Strauti-2 ieguva 47,75 punktus.

Mūsējie-  MALAČI!!!

Paldies sk. Tijai par nenogurdināmo entuziasmu un ieguldīto darbu!

thumb-436d59ef697

“Strauti-1”