Home » Uncategorized » Mācību projekta “Gribu būt mobils” 5.tēma

Mācību projekta “Gribu būt mobils” 5.tēma

Mācību projekta “Gribu būt mobils” 5.tēma “Elektriskie skrejriteņi satiksmē un drošības prasības to braucējiem” palīdzēja iepazīt tuvāk šo salīdzinoši jauno satiksmes līdzekli un tā vietu ceļu satiksmē. Lai droši iekļautos ceļu satiksmē, elektroskrejriteņu vadītājiem ne vien jāievēro jaunais regulējums Ceļu satiksmes noteikumos, bet arī labi jāzina, ko, braucot ar elektriskajiem skrejriteņiem, nedrīkst darīt un kāpēc. Apgūstot šo tēmu, uzzinājām, kāda ir skrejriteņa vadāmība, stabilitāte un ātrums, kā arī kā minētie faktori ietekmē drošu pārvietošanos ar šo transportlīdzekli.Vislabāk veicās ar atbildēm Enijai Lavendelei, Nikam Stulpinskim, Gustavam Āboliņam, Adrianam Drelniekam, Ralfam Mūrniekam, Madarai Jaunzemai, Jasmīnai Napalkovai, Patrīcijai Grīnbaumai, Valteram Grūbem. Lepojos!

Sk. Tija Āboliņa