Home » Uncategorized » Lieldienas

Lieldienas

2019.gada 18. aprīlī, Zaļajā ceturtdienā, Strautiņu pamatskolā tika svinētas Lieldienas jeb Kristus augšāmcelšanās.

Kā katru gadu Lieldienu pasākumu vadīja piektie, šogad skolotājas Intas Kozilānes klase. Kopā bija 8 stacijas, kurās katrai klasei bija jāpiedalās.

,,Stilīgākās zaķa ausis un knipsē ar prieku” vadīja Sanija Šuksta un Viktorija Zvanere. Katrs varēja pēc savas iztēles uztaisīt zaķa ausis un nofotografēties pie skolas īpašā zaķa un spīdīgās puķolas.

,,Zaķu superlēciens’’ vadīja Adrians Bušs un Reinis Līkansis, šeit bija jāsadalās pa pāriem un noteiktā zig zaga trasītē ar kopā kājām katram cilvēkam bija jālec viens no pāra vienā pusē, otrs otrā.20190418_142348 (2)

Patrīcija Grīnbauma un Annija Maija Tomsone vadīja atrakciju ,, Ašākais olas skrējiens’’ klasei bija jāsadalās divās komandās, mums iedeva karoti un olu,  bija jāskrien līdz konusam un atpakaļ. Šī stacija man likās interesanta, jo deva dažādas karotes.

20190418_143122 (2),,Olingu’’ vadīja Katrīna Napalkova. Mums iedeva smagu bumbu un pēc kārtas izstieptās rokās turējām, kurš ilgāk. Vadītāja acīgi vēroja un kontrolēja šo procesu.

,,Trāpi olu grozā’’  vadīja Ivars Masings un  Alens Dūrēns. Šī bija vienīgā stacija, kurā bija grūti iegūt maksimālo punktu skaitu. Mums bija iedotas dažādu izmēru piecas bumbas un nolikti dažnedažādi trauki, kuros bija jātrāpa bumbas. Uzvarēja Laima Zvirbule 4.klase.

20190418_141823 (2)Nākamā pietura šķita ļoti interesanta, tā saucās, „Ilgākais ceļojums –   Kendama meistarklase’’ vadīja kendamisti Kristers Nikolajenko un Oskars Marcinkevičs. Mūsu skolā arī ir ļoti aktuāla šī aktivitāte, tāpēc Lieldienās mēs mētājām koka olu (kendamu) un taisījām trikus. Daži nesaprata, kāpēc kendama ir lieldienu pasākumā, tāpēc es jums paskaidrošu: ,,Kendamas bumbiņa ir līdzīga olai, bet apaļīgāka!’’

20190418_143544 (2),,Veiklākais ripojums’’ vadīja Valters Grūbe. Šis bija tipisks Lieldienu uzdevums ripināt olas.

,,Garākais lidojums’’ bija pietura, kuras darbu vadīja Arta Līga Sopule un Amanda Zaharenoka. Bija jāsadarbojas diviem :  iedeva lietu, kura bija līdzīga olai, bet no plastmasas, to viens otram mētāja, pēc  katra veiksmīga ķēriena bija jāpakāpjas tālāk.

Pēc atrakcijām visi devās mājup, gatavoties svētkiem ģimenes lokā.

Paula Upmane 7. klase