Home » Uncategorized » Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Alūksnes novadā

Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Alūksnes novadā

2021.g. 5.novembrī Strautiņu pamatskola organizēja Zoom platformā tikšanos ar speciālistu mediķi Ligitu Podziņu.

Plānotās projekta “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Alūksnes novadā” nodarbības ir ar mērķi mazināt Covid-19 pandēmijas radīto ietekmi un veicināt emocionālo labbūtību, uzlabot jauniešu psihoemocionālo stāvokli, ko nodrošina psihologs, koučs vai cits atbilstošs speciālists.  Šī ir pati pirmā projektā “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Alūksnes novadā”  aktivitāte Strautiņu pamatskolā, kas tika organizēta ar Alsviķu pagasta mediķi L.Podziņu.

Mediķe L.Podziņa vērsa visu uzmanību Covid –19 izplatības laikā uz lietām, kas jāzina katram. Izrunāja sekojošas tēmas: Kas ir Covid-19? Kā Covid-19 izplatās? Drošības prasības. Kā atpazīt COVID vīrusu? Galvenās pazīmes. Kā nesaslimt? Vakcinēšanās. Ko darīt, ja esam slimi? Kā atšķiras sejas maskas? Demonstrēja gan medicīniskās, gan higiēnas maskas, gan rādīja masku ar respiratoru. Sīki izrunāja par sejas masku lietošanu. Izstāstīja par Covid-19 testu veikšanu.

Projektā “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Alūksnes novadā” Strautiņu pamatskolā plānota nākošā aktivitāte paredzēta 13.novembrī. Tā notiks Zoom platformā. Plānotas divu stundu nodarbības. Tikšanās būs ar fizisko aktivitāšu treneri Ingūnu Dovgāni. Tieši tāpat kā šoreiz, visa informācija un saites uz nodarbībām būs ievietotas e-klasē katra dalībnieka e-pastā.

Projekta “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Alūksnes novadā”

Strautiņu pamatskolā koordinatore Ilze Ludviga