Home » Uncategorized » Labbūtības ceļakarte skolā

Labbūtības ceļakarte skolā

29.novembrī, projekta  “Atbalsts jauniešu iniciatīvu projektu “Labbūtības ceļakarte skolā” īstenošanai” ietvaros, skolu un skolēnus apciemoja Strautiņu pamatskolas absolvente Agate Mūrniece.

Agate ir ieguvusi psihologa asistentes diplomu. Viņa vadīja komandas saliedēšanās uzdevumus 5.-9.klasēm viņu klašu kolektīvos. Darbojoties kopā klasēm vajadzēja apvienot idejas, lai izkļūtu no vientuļas salas, no faktiem izgūt vajadzīgo, lai atrisinātu jautājumu par obelisku, sadarboties, lai palīdzētu gan sev, gan citiem, sarunāties nepasakot vārdu.

Mērķis šīm aktivitātēm bija saliedēt klašu komandas, saprast, kas var traucēt un palīdzēt, lai klase būtu saliedēta. Redzēt, cik sarunāšanās, komandas darbs, katra idejas un iejušanās otra pēdās var palīdzēt kopējai klases atmosfērai.

Pavisam drīz, 10.decembrī, skolēniem un klašu audzinātājiem būs iespēja atkal satikties ar Agati, šoreiz gan attālināti Zoom platformā, lai apspriestu labbūtības celšanas veidus un nozīmi klases un skolas vidē.

Ilze Ludviga