Home » Uncategorized » Gribu būt mobils

Gribu būt mobils

Strautiņu pamatskolas  6.-8. klašu skolēni skolotājas Tijas  Āboliņas rosināti  piedalījās konkursā „Gribu būt mobils”. Tā mērķis ir aktualizēt satiksmes drošības jautājumu apguvi jauniešu vidū un domāt par personīgās drošības garantēšanas iespējām ceļu satiksmē velosipēda un mopēda vadītājiem.

 Šis konkurss norisinās jau 23 gadus, mūsu skola piedalās jau  14. Šogad neklātienes kārtā startēja 495 komandas, Strautiņus pārstāvēja deviņas. ’’Strauti-1’’ bija nopelnījusi 2.vietu, bet ’’Strauti-7’’- 3.vietu, atzinību ieguva komanda ’’Strauti-2‘’ (Paula Upmane, Simona Sindija Šuksta, Kristers Jermacāns, Martins Blauvs un Aleks Cvetkovs).

Pusfinālā Madonas novada Kusā ‘’Strauti-1” (Laila Ludviga, Imants Kaluga, Daniela Tišanova, Renāte Nikolajenko) izcīnīja 1.vietu, bet ‘’Strauti-7’’ (Kristers Nikolajenko, Patrīcija Grīnbauma, Arta Līga Sopule, Ivars Masings) palika otrie. Abas komandas 6.martā startēja finālā.

DSC_9356DSC_9352

Cīņa notika starp 7  komandām. No tām divas  no Strautiņiem, manuprāt, tas ir izcils rādītājs.  ‘’Strauti-1’’ izcīnīja 1.vietu un dāvanu karti ceļojumam 2000 eiro vērtībā. Komandai ‘’Strauti-7’’ pietrūka puspunkta līdz 3.vietai, tātad 4.vieta valstī.

Paldies skolotājai Tijai Āboliņai par regulāro darbu skolēnu motivācijā un sagatavošanā konkursam ‘’Gribu būt mobils’’.

Laila Ludviga,

‘’Strauti-1’’ dalībniece