Home » Uncategorized » Februāris -draudzības mēnesis

Februāris -draudzības mēnesis

Strautiņu pamatskolā februāri pasludinājām par draudzības mēnesi. Trešo gadu pēc kārtas tika rīkotas ‘’Draugu spēles’’, šogad piedalījās 11 komandas(2 vai 3 draugi katrā),vadīja 9.klases skolēni Sigita Hušča un Mareks Cepītis.

Pasākuma sākumā vadītāji mūs iepazīstināja ar dalībniekiem, katras komandas pašbildēm. Pavisam bija deviņi konkursi, kuros piedalījās vienpadsmit komandas. ‘’Draugu spēles’’ atklājām ar dziesmu minēšanu, kurās ļoti labi veicās Patrīcijai Grīnbaumai(4.kl.) un Aivijai Vadinskai(5.kl.), Laurai Krastiņai un Vitai Vanagai(abas 8.kl.). Iepriecināja, ka konkursā ‘’Draugu pāri’’ lielākajai daļai komandu bija labi rezultāti. No vārda ‘’draudzība’’ dalībniekiem bija jāizveido jauni vārdi. Labus rezultātus ieguva Vita un Laura, kā arī Ingars Mukstiņš(8.kl.), Agris Upmanis(8.kl.) un Aleks Cvetkovs(6.kl.). Vairākas komandas izcēlās rūpīgajā ‘’Papīra strēmeles’’ konkursā. ‘’Sirsniņu turēšanas’’ pārbaudījumā žūrija visiem piešķīra maksimālo punktu skaitu. Prieks par 1.klases meiteņu Lindas Krūmiņas un Sanijas Skopiņas izturību. ‘’Ātrlasīšanā’’(ar veļas knaģi jāpārceļ pupiņas) vislabāk veicās Ingaram, kurš atrada radošu pieeju, bet labi rezultāti bija arī Markusa Salaka, Alvja Ozola un Jurija Lukaša(visi 3.kl.) komandai. Savu attapību ‘’Asprātības jautājumos’’ labi parādīja Valērija Napalkova un Jasmīna Napalkova no 3.klases, kā arī citi dalībnieki. ‘’Mēmajā šovā’’ visus vārdus atminēja Gustavs Āboliņš, Ralfs Mūrnieks un Niks Stulpinskis no 2.klases, kā arī Sanija Šuksta un Viktorija Zvanere no 4.klases. Salātu sastāvdaļu noteikšanas konkursā izcēlās meitenes- Madara Jaunzema un Lāsma Vadinska(3.kl.), kā arī Renāte Nikolajenko un Paula Upmane no 6.klases. Priecēja arī 3.kl.Edgara Magaziņa un ceturtklasnieku Ralfa Drelnieka un Valtera Grūbes apvienotā komanda.

Par ‘’Draugu spēļu’’ uzvarētājām tika kronētas 8. klases meitenes Laura Krastiņa un Vita Vanaga. Liels paldies skolotājai Intai Kozilānei par interesantajiem un asprātīgajiem konkuriem, kā arī žūrijai- skolotājām Santai un Ilzei.

 

 

Strautiņu pamatskolas 7.klases skolniece  Agnese Veignere