Home » Uncategorized » Ciemos pie “Malienas Ziņām’’

Ciemos pie “Malienas Ziņām’’

Otrdien, 31. oktobrī Strautiņu pamatskolas žurnālistikas pulciņš, astoņi skolēni un skolotāja Santa Masinga, devās uz  “Malienas Ziņām’’, lai iepazītu laikraksta veidotāju darbu.

Braucot ciemos pie “Malienas Ziņām”, domāju, ka žurnālista darbs ir aizraujošs, interesants, nav garlaicīgs un vienmuļš. Kad bijām klāt, mans viedoklis apstDSC_0017 (2)iprinājās. Žurnālistam viennozīmīgi jābūt gudram, draudzīgam, drosmīgam, ziņkārīgam, dažreiz arī nekaunīgam. Sarunā ar žurnālistēm Daci   Plaudi un Ilzi Bogdanovu uzzināju, ka šīs profesijas pārstāves var tikt uz dažādām vietām un pasākumiem, var iepazīties ar daudz jaukiem cilvēkiem. Taču šis darbs ne vienmēr ir tik aizraujošs. Var būt arī reizes, kad ir jāraDSC_0025 (2)ksta par sliktiem un bēdīgiem atgadījumiem. Dažreiz ir jāceļas agrāk, vai tieši pretēji jāpaliek nomodā ilgāk, lai tikai paspētu redzēt un informēt par to lasītājus. Laila Ludviga atzīst, ka interesants un sarežģīts ir process, kad parasts raksts kļūst par avīžrakstu. To uzskatāmi pierādīja maketētājs

Vladislavs Veselovs. Paulu Upmani

DSC_0027 (2)

pārsteidza redaktores Sandras Apines darba galds, tik pārblīvēts un papīriem pilns.

Paldies par atsaucību un gida darba veikšanu Aivitai Lizdikai. Dažus žurnālista darbs ieinteresēja vēl vairāk. Kas to lai zina, varbūt nākotnē kāds no Strautiņu skolas būs slavens un cienīts žurnālists un skolotāji varēs būt lepni, ka ir mācījuši

šo personu.

Laura Krastiņa, 8.klases skolniece