Home » Uncategorized » Ciemos pie ‘’Astes un Ūsas’’

Ciemos pie ‘’Astes un Ūsas’’

Atsaucoties skolēnu domes aicinājumam, sākām vākt ziedojumus patversmei ‘’Astes un Ūsas.’’

Paldies 44 bērniem un 4 skolotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un palīdzēja, kopā aizvedām 84.760 kg barības, 4 segas un 2 barojamos traukus. Sakrāvuši maisus un kastes ar barību autobusā, 23. marta pēcpusdienā devāmies ceļā. Ierodoties patversmē, mūs sagaidīja labais gariņš Elīna Dambe un viņas palīgs. Novietojuši barību, devāmies apskatīt suņu āra voljērus. Pacienājām četrkājainos draugus ar kārumiem, secinājām, ka daudzi sunīši ļoti gaida savus saimniekus, bet ir labi paēduši, jo nesteidzās ar ēšanu. Tālāk gājām uz telpu, kurā mitinās kaķi. Īpaši mīlīgi bija tie, kuri nebija būros, bet pārvietojās brīvi. Samīļojuši mazos draugus, izmantojām iespēju izvest pastaigā suņus. Patversmes darbinieki atveda mums sunīšus, ar kuriem droši varējām doties pastaigās. Izsportojāmies no sirds, jo, izmantojot izdevību, suņi skrēja ātri un daudz. Pateicāmies par iespēju satikt un samīļot dzīvniekus, devāmies atpakaļ uz skolu.

Atbalstīsim mazākos draugus- viņiem vajag tik maz un reizē daudz- mīlestību un rūpes.

dav

Strautiņu pamatskolas

domniece Agnese Veignere