Home » Uncategorized » Attālinātās mācīšanās radītās pārdomas

Attālinātās mācīšanās radītās pārdomas

z3

  • Priecē, ka lielākā skolēnu daļa azartiski iesaistījās.
  • Skolēni šo procesu uztver vienkāršāk nekā pedagogi.
  • Mēs esam atkarīgi no tehnoloģijām, diemžēl.
  • Skaidrs, ka katram mājās, lai šis process būtu vieglāks, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu. Telefons tomēr nav veiksmīgs variants ilgstošam attālinātam mācību procesam.
  • Priecājos par visiem saņemtajiem darbiem, īpaši saziņu ar skolēniem e-vidē – piem.pl.22.10, kad uzrunāju devītklasnieku, viņš atbildēja ”Man, skolotāj, šis patīk, nesatraucieties, reizēm jau izeju arī ārā”.
  • Paldies skolotājam Agrim, kurš uz krīzes laiku skolēniem aizdeva savu personīgo datoru, brauca uz mājām pie audzēkņiem, lai palīdzētu sakārtot ieeju e-resursiem.
  • Man pietrūkst skolēnu radītās kņadas, smaidu, slinkuma…
  • Ceru, ka katrs apzinās savas veselības nozīmīgumu un ka infekcija mūs neskars.
  • Šis darbs ir izaicinājums mums visiem, manuprāt ar divām nedēļām vajadzētu pietikt, lai skolēni sailgotos pēc skolas un saprastu, ka klātienes darbs tomēr ir vieglāks.

Sk. Santa Masinga

******************************************************************************************

zPar portālu Uzdevumi.lv zināju, vienreiz pirms gada biju iegājusi, apskatījos, secināju, ka man tur īsti nav ko izmantot un izgāju.

Attālināto mācību laikā sapratu, cik  daudz labu iespēju mācību darba dažādošanai Uzdevumos.lv ir  arī manos priekšmetos. Lai darbs sporta teorijas apguvē, sociālajās zinībās  būtu bērniem aizraujošāks un laikietilpīgāks, arī es iemācījos veidot pašpārbaudes, klases darbus Uzdevumos.lv. Ja nebūtu šīs attālinātās mācības es nebūtu gājusi uzdevumos.lv. un veidojusi darbus, tā kā arī es šajā laikā daudz ko esmu iemācījusies un izmantoju metodes, kuras līdz tam uzskatīju par neefektīvām vai nepiemērotām maniem priekšmetiem! Manuprāt skolēniem darbus Uzdevumos.lv patīk pildīt!

Sk. Alla Jaunzema

******************************************************************************************

z1Ļoti laba sadarbība ar vecākiem. Paldies vecākiem par iejūtību un sapratni! Patīkami, ka sazinoties virtuāli, neesam aizmirsuši pieklājības normas.

Sk. Lidija Rundzāne

******************************************************************************************

z4Attālinātā mācīšanās rit pilnā sparā. Gandrīz visi pirmās klases skolēni un vecāki aktīvi iesaistās šajā procesā.Visu dienu notiek nepārtraukta saziņa, jo svarīgi ir katru darbu izdarīt kvalitatīvi. Tātad izdarām un uzreiz labojam, ja tas ir nepieciešams. Ar dažiem skolēniem pat sazvanāmies vairākas reizes dienā. Ar dažiem uzdevumus pildām kopā. Bērni sūta balss ziņas. Notiek individuāls darbs. Nereti arī ar vecākiem kopā mācāmies, skaidroju viņiem, viņi bērniem. Daži bērni man atlasa uzdoto, atsūta video, kurā redzu, ka tautas dziesmu ir iemācījušies. Vecāki arī ir iesaistīti pārbaudes procesā-pārbauda lasīšanas tempu, sauc un  labo diktātus. Daudz radošu izpausmju, kuras ir iemūžinātas arī bildēs. Bērni mājturībā gatavo maltīti visai ģimenei, dabas zinībās meklē pirmos pavasara vēstnešus, sēj sēkliņas… Liels paldies vecākiem! Lai visiem izturība un savstarpējā sapratne!

Sk. Tija Āboliņa

IMG-20200331-WA0000.4 (2)
IMG-20200331-WA0000.4 (2)