Home » Uncategorized » Atkal Popiela

Atkal Popiela

Pēc ilgāka pārtraukuma un gara gatavošanās perioda 1.decembrī Strautiņu pamatskolā atkal varēja šķērsot Popielu.

Pasākumu vadīja domnieces Megija Ozola un Aivija Vadinska. Visu vēroja un atzīmēja žūrija.

Tikai 5 priekšnesumi, bet visi patīkami pārsteidza. Pirms katras uzstāšanās arī neliels iepazīšanās video, tos filmēja skolotāja Inta Kozilāne.

Priecēja skolēnu atraisītība un atraktivitāte.

“Triānas parka” dziesmaIMG_20171201_141222 (2)s atdarinājums iesāka pasākumu, bet pirmklasnieki Linda Krūmiņa, Ardis Danenbergs, Rinalds Zellāns un Maksis Krūmiņš bija muzikanti uz goda. Domāju, ka Agnesei Rakovskai patiktu.

2.klases kolektīva(visu skolēnu) “Rampampam” pārsteidza aIMG_20171201_141740 (2)r kustīgumu, tehniskumu un sadarbību. Paldies gan skolēniem, gan atsaucīgajiem vecākiem un audzinātājai Guntai Epnerei.

Trešie piedalījās ar diviem priekšnesumiem. Malači, aktīvisti! Laimas Zvirbules Teilore Svifta brīžam pat biedēja ar salto un špagatiem. “Bermudu divstūris “(Lāsma Vadinska, Madara Jaunzema, Artūrs Garais, Markuss Salaks un Edgars Magaziņš) stilīgi dejoja.

IMG_20171201_142453 (2)

IMG_20171201_142041 (2)

Pasākuma pēdējais priekšnesums atkal bija Teilores Sviftas video atainojums Paulas Incenbergas, Lailas Ludvigas, Mikijas Ķikutes un Samantas Nikolas Širakas (visas 6.kl.) izpildījumā.

IMG_20171201_143008 (2)

Grūti noteikt uzvarētāju, tādēļ žūrija uzslavēja katru. Cerēsim, ka nākamgad Popielā iegriezīsies lielāks mūziķu skaits.

Skolotāja Santa Masinga