Home » Uncategorized » Aprīlis – veselības mēnesis

Aprīlis – veselības mēnesis

          Visiem sen zināms, ka veselība – tā ir vērtība, ko nevar nopirkt, tādēļ tā arī ir viena no lielākajām vērtībām. Bieži vien mēs par to iedomājamies tad, kad tās vairs nav – kad esam saslimuši. Tādēļ aprīlis mūsu skolā būs mēnesis, kad pastiprināti domāsim par veselīgu dzīvesveidu, mācīsimies ieklausīties savā ķermenī, lai mācētu sakārtot savas domas un spēkus.

          Bieži vien ķermenis pats zina, ko tam vajag un ir gatavs mums visu sniegt, ja mēs to saprotam. Piemēram, visiem zināms, ka smiekli rada ne tikai jauku noskaņojumu, bet ražo dažādus vitamīnus un laimes hormonus. Tādēļ 1. aprīli skolā sākām gaidīt jau piektdien 31.martā ar Joku – Spoku dienu. Pat daba ar mums šajā dienā pajokoja, liekot domāt, ka sākas atkal ziema. Kopā ar domniekiem jau laicīgi sākām gatavoties, piemeklējot atbilstošas anekdotes ikvienām durvīm, kas ved uz kādu zinību vai atpūtas vietu. Visi tika aicināti šajā dienā saģērbties jocīgi – spocīgi, lai radītu interesantu gaisotni, starpbrīžos gaitenī skanēja jautra mūzika. Jau no paša rīta mūs visus “apbūra” skolas direktore – labā feja, novēlot neparasti jautru un jauku dienu.

          Dienas noslēgumā pateicāmies tiem klašu kolektīviem, kuri kopā ar savu audzinātāju bija padomājuši par savu ietērpu šai dienai. Liels prieks bija visiem 1., 2., 5., 6. un 8.klašu kolektīviem saņemt saldumus un atzinību paDSC_0460r atsaucību. Pēc apbalvošanas visi kopā skatījāmies latviešu kino komēdiju “Ūdensbumba resnajam runcim”, cienājoties ar nopelnītajiem saldumiem un pieniņu “Rasēns”.

          Paldies domei, par aktīvu darbību, lai šī diena būtu izdevusies un citādāka, nekā pārējās. Šķiet, labās fejas novēlējums piepildījās.

          Centīsimies pēc iespējas vairāk izbaudīt pavasara saules un bērza sulu valgmes, kā arī atcerēsimies, ka svaigs gaiss un kustību prieks ir vislabākais veids, kā saglabāt veselību. To visu centīsimies aktualizēt arī skolas dzīvē.

Ārpusklases darba org. sk. G.Epnere

There is no gallery selected or the gallery was deleted.